Fitness dla kobiet

Fitness to dyscyplina sportowa, która cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Książka „Fitness dla kobiet” została napisana z myślą o wszystkich pasjonatkach tego sportu.

Autorką książka jest doświadczona trenerka fitness, która postanowiła podzielić się z innymi kobietami wiedzą, jaką zdobyła w trakcie dotychczasowej przygody z tym sportem. Miłośniczki fitnessu odnajdą tutaj wiele ciekawych porad odnośnie ćwiczeń, które pomagają w zwiększeniu siły oraz wyrzeźbieniu pięknej sylwetki. W książce nie zabrakło również informacji dotyczących uprawiania fitnessu w trakcie ciąży. Autorka postanowiła obalić mit o tym, że ciężarne kobiety powinny unikać treningów. W swojej książce zaprezentowała ćwiczenia, które są w pełni bezpieczne dla przyszłych matek oraz ich dzieci, a jednocześnie pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych efektów. Wiele uwagi poświęciła również kwestii odżywek i suplementów diety. Trudno bowiem zaprzeczyć temu, że spora część kobiet uprawiających fitness ma problem z ich wyborem, ponieważ tego typu preparaty tworzone są głównie z myślą o mężczyznach. Z książki „Fitness dla kobiet” można dowiedzieć się, w jaki sposób wybierać takie produkty jak aminokwasy, odżywki białkowe czy boostery treningowe.

„Fitness dla kobiet” to książka, której nie powinno zabraknąć w bibliotece żadnej pasjonatki fitnessu. Doskonale nadaje się zarówno dla kobiet, które od lat trenują ten sport, jak i dla tych, które dopiero zdecydowały się na rozpoczęcie przygody z fitnessem.